.

Kdo jsme

Jsme dva blázni, vlastně čtyři, když budeme počítat i naše dva kluky, kteří ale věří tomu, že rozumí módě, mají styl a dokáží navrhnout oblečení, které nejen dobře vypadá, je z příjemných materiálů, ale i se skvěle nosí. Naším cílem je, aby každý vytvořený a do detailu promyšlený kousek oblečení byl Vaší závislostí. Nechyběl zabalený v tašce na cesty, podtrhl Vaší krásu na rande nebo Vám zpříjemňoval procházky městem a přírodou. Neděláme kompromis mezi pohodlím a stylem, jsme nároční, chceme obojí. Tvoříme PROTENPOCIT cítit se příjemně a zároveň vypadat skvěle.

Celou naší kolekci provází jednotná linie. Jsme střídmí v barvách, látky vybíráme podle nejvyšší kvality a máme čitelný, jednoduchý a hlavně minimalistický styl. Tohle všechno zaručuje, že naše oblečení nevyjde z módy.

Značka PROTENPOCIT se zrodila v Praze, látky máme od českých dodavatelů a oblečení je s láskou a péčí ušito v české dílně, to vše pod dohledem naší konstruktérky střihů. Naše oblečení sami nosíme, testujeme a proto si za ním stoprocentně stojíme.

Protenpocit zažít nás všemi smysly balíme každou Vaši objednávku do našeho originálního obalu, který můžete dále využít. Celý balíček bude nádherně vonět a každému poděkujeme prostřednictvím přiloženého osobního vzkazu. 

Proč? PROTENPOCIT

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz